CD Drobný za milion je venku !!!

Naše CD konečně vyšlo a je možné ho objednat na našem shopu www.driak.shop1.cz nebo na našich koncertech za 80 Kč. Nějaký ty ukázky jsou na našem profilu www.bandzone.cz/driak

Členové

Tůča
Kytarovej virtuóz, je schopnej zahrát všechno od Driáku přes Driák až po Driák. Nemá rád Charviho zelenofialovomodročervenobíložlutohnědý hleníky. V kapele je do počtu.
Milda
Pokladník kapely, nekompromisně vybírá pravidelný příspěvky na elektriku a chod kapely.Kdo neplatí včas, má velkej problém.Strhává Průžu do alkoholové závislosti.Vlastní starou dámu.
Lukašenko
Nic neřeší, nic neplánuje a nosí vyplej telefon.Rád drifftuje, když má joulyho s Jeepem za prdelí a o lásce tvrdí, že je to buržoazní přežitek.
Chárvi
Narozen ve znamení býka, jinak strašnej vůl. Většinou přemýšlí až po tom, co něco provede.Co si nepamatuje, to se nestalo.
Průža
Neplatí telefon, tudíž jeho číslo neexistuje.Na zkoušku nenosí cigára(odtud náhradní prezdívka Sociáš).Lovuje mocinky moc tuhle kapelu, je mrtíčko dobrá.Vlastní malou dámu.
Jouly
Lehkej flegmouš se sklonky k šílenství a blázen na entou, i když nikdo nepodpoří tuhle kapelu tak on bude jedinej kdo se z davu vždycky ozve.Nic by nevyměnil za svýho indiána, ve kterym už i zkoušel jak se cejtí kočka v pračce. Jeho motto zní : Dobrá nálada nevyřeší tvé problémy, ale nasere tolik lidí, že se jí vyplatí pěstovat a kdo tvrdí, že marihuana je droga, tak je pěknej idiot a trouba.
 © 2006 - 2008 David Lahr (lahr.da@gmail.com)